Biała elegancja – nowoczesna deszczownia

Biel w wystroju łazienki nadaje jej elegancji, świeżości i nowoczesnego wyglądu. W tym uniwersalnym kolorze można urządzić całe pomieszczenie lub zdecydować się na stylowe, jasne dodatki aranżacyjne, jak deszczownia natryskowa Cascada White marki Deante.

Cascada White marki Deante

PONADCZASOWY STYL

Wśród panujących trendów w zakresie wystroju łazienek od dłuższego czasu niezwykłą popularnością cieszy się biel. Kolor ten dodaje wnętrzu świeżości i przestronności, przez co jest niezwykle ceniony w aranżacji zarówno niewielkich jak i dużych pomieszczeń. Uniwersalność bieli sprawia, że doskonale sprawdza się ona w różnych stylizacjach – od klasycznych, tradycyjnych rozwiązań po nowoczesne, designerskie wnętrza. Jasne akcenty przykuwają wzrok i sprawiają, że łazienka wygląda ciągle jak nowa.

W odpowiedzi na ten trend firma Deante stworzyła niezwykła deszczownię natryskową Cascada White.

Cascada White marki Deante

PRAKTYCZNE I TRWAŁE ROZWIĄZANIE

Wykonaną z mosiądzu z chromowanymi elementami deszczownię Cascada White wyróżnia elegancki i prosty design, który z pewnością stanie się ozdobą każdej łazienki. Subtelny kolor chromu ożywiony został białą barwą słuchawki i głowicy, co doskonale wpisuje się z trend łazienek urządzanych w bieli.

– Projektując deszczownię Cascada White chcieliśmy stworzyć produkt nowoczesny i odpowiadający panującym trendom w wyposażeniu łazienek. – mówi Anna Pawlak Product Manager – Grupa natryski Deante. – To odpowiedź na oczekiwania naszych klientów, którzy chcą w prosty sposób ożywić wnętrze i cieszyć się komfortem pod prysznicem.

Cascada White marki Deante

Deszczownia wyposażona jest w praktyczny, rozciągliwy wąż doprowadzające wodę z baterii natryskowej, którego trwałość Deante potwierdza 10-letnią gwarancją. Jednofunkcyjna głowica w zestawieniu z trzyfunkcyjną słuchawką natryskową sprawiają, że kąpiel staje się przyjemnym doświadczeniem w trakcie, którego możemy relaksować się w strumieniach wody lub wykonać delikatny masaż całego ciała.

ROZWIĄZANIE DLA KAŻDEGO

Cascada White to praktyczne rozwiązanie, które znajdzie zastosowanie w każdym wnętrzu. Subtelna i uniwersalna kolorystyka pasuje nie tylko do łazienek urządzonych w bieli, ale także do aranżacji w innych kolorach stając się atrakcyjnym akcentem dekoracyjnym. Nowoczesny design łączący okrągły kształt słuchawki z kwadratową głowicą dobrze komponuje się zarówno we wnętrzach, w których wystroju dominują krągłości, jak i w tych, których właściciele preferują eleganckie kanty.

Atrakcyjna cena produktu sprawia zaś, że przy niewysokich nakładach możemy nadać łazience nowoczesny i ciekawy wygląd, który z pewnością umili codzienną kąpiel.

Cascada White
Cena brutto: 729zł
 

Leave a Reply