Wielofunkcyjny panel prysznicowy – niezwykłe doznania pod prysznicem

Na kabinę natryskową nie decydujemy się tylko z uwagi na oszczędność miejsca czy komfort szybkiej kąpieli. Coraz bardziej cenimy sobie unikalność doświadczenia, jakim jest poranny prysznic z zastosowaniem delikatnych biczów wodnych czy łagodnego hydromasażu. Wie o tym firma Deante, która właśnie wprowadziła do sprzedaży nowy podtynkowy panel Multi System.

KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIE

Panel Multi System marki Deante to praktyczne i niezwykle funkcjonalne rozwiązanie, które łączy w jednym produkcie klasyczną słuchawkę natryskową, deszczownię, poziome dysze natryskowe i pokrętła do regulacji strumienia wody.

– Chcieliśmy stworzyć produkt idealny dla osób, które nie posiadają specjalistycznej wiedzy na temat montażu wyposażenia łazienki – mówi Anna Pawlak Product Manager – Grupa natryski Deante – Nie muszą one martwić się o kompletowanie poszczególnych części i wielokrotne wizyty w salonie łazienkowym. Dzięki panelowi Multi System, podczas jednorazowego zakupu otrzymują wszystkie elementy niezbędne do stworzenia praktycznego panelu o wielu funkcjach. Rozwiązanie to docenią z pewnością klienci, którzy nie znajdują czasu na przeglądanie katalogów i dobieranie spójnego stylistycznie i montażowo wyposażenia łazienki, a także osoby ceniące sobie ciekawy i oryginalny design w wystroju łazienki.

Panel Multi System marki Deante

NOWOCZESNY DESIGN

Multi System jest panelem podtynkowym, co sprawia, że wyróżnia go niezwykle ciekawy, nowoczesny wygląd. Instalacja podłączenia wody z baterią termostatyczną ukryta jest w ścianie, a na zewnątrz widoczne są jedynie eleganckie elementy użytkowe – słuchawka, górna głowica o średnicy 30 cm, sześć dyszy natryskowych i trzy funkcjonalne pokrętła. Zastosowanie takiego rozwiązania sprawia, że produkt gwarantuje nie tylko oszczędność miejsca w kabinie natryskowej, ale przede wszystkim staje się jej ozdobą.

Panel Multi System marki Deante

Oryginalny design panelu doskonale wpisuje się w modny trend na minimalizm i stosowanie prostych, nowoczesnych form w aranżacji łazienek. Chromowane, natynkowe elementy Multi Systemu pozwalają zaś z łatwością dopasować go do wystroju wnętrza o różnych barwach i stylistyce.

KOMFORT I FUNKCJONALNOŚĆ

System natryskowy firmy Deante zapewnia użytkownikom niebywały komfort kąpieli. Wynika on nie tylko z zastosowania trzech rodzajów ujścia strumienia wody, ale także niezwykle prostej obsługi, którą gwarantują trzy praktyczne pokrętła, odpowiedzialne za regulację natężenia strumienia, zmianę jego ujścia i ustawienie temperatury wody. W tym względzie Deante powierzyła sprawy francuskiej firmie Vernet, która dostarcza wykorzystane w baterii termostatycznej najwyższej jakości głowice gwarantujące bezpieczeństwo użytkowania.

Panel jest też niezwykle łatwy do utrzymania w czystości – znaczna część jego elementów schowana jest w ścianie, a głowicę natrysku można wyjmować od zewnątrz, co umożliwia jej bezproblemowe czyszczenie.

Wszystkie te elementy sprawiają, że panel Multi System stanowi nowoczesne, praktyczne i niezwykle komfortowe rozwiązanie, które sprawi, że w domowej kabinie natryskowej poczujemy się jak w luksusowym SPA, a codzienna kąpiel zamieni się w niebywale relaksujące i kojące doznanie.

Panel podtynkowy Multi-System
Cena brutto: 1 999 zł
Cechy:

 • głowica okrągła o średnicy 30 cm
 • wylewka natryskowa 31 cm
 • przyłącze kątowe węża zintegrowane z uchwytem na słuchawkę
 • bateria podtynkowa termostatyczna z możliwością regulacji wypływu wody
 • słuchawka 1-funkcyjna
 • wąż rozciągliwy 150 cm
 • 6 dysz natryskowych
 • 3-krotny diverter
 • gwint przyłączeniowy ½”
 • system anti-calc
 • mosiądz chromowany

Leave a Reply