Nowa deszczownica do łazienki w stylu skandynawskim

Miniony rok deweloperzy zaliczają do bardzo udanych. Wolne aktywa chętnie inwestowaliśmy w zakup nowych mieszkań, co przyczyniło się do pobicia rekordu ich sprzedaży. Swoje wymarzone M Polacy urządzają w ulubionym stylu skandynawskim, a zawarty w nim potencjał wykorzystują również do aranżacji łazienki. O proste w formie rozwiązania zadbała także firma Roca poszerzając swoje portfolio o nową armaturę.

fot. Roca

Jak tłumaczy Aleksandra Cupek, architekt i autorka bloga Apetyczne Wnętrze: Popularność stylu skandynawskiego jest podyktowana tym, że minimalizm, jasność i naturalne elementy, wspaniale kształtują wnętrze nawet najmniejszej łazienki. Odpowiednio użyte składniki potrafią nawet małą przestrzeń zamienić w niezmiernie przytulny salon kąpielowy, w którym przebywa się z przyjemnością, a nie z konieczności.

Siła tkwi w detalu

Do zaaranżowania łazienki w skandynawskim stylu, kluczowy jest także dobór odpowiedniej armatury. Dlatego firma Roca wprowadziła do swojego portfolio nową serię nowoczesnych deszczownic, których grubość wynosi zaledwie 0,5 cm. Wykonane ze stali szlachetnej produkty z serii Rainsense i Raindream nadadzą wnętrzu charakter, a wieczorny prysznic zamienią w relaksująco-kojący masaż. Dla uzyskania efektu regeneracji całego ciała warto zestawić je z dyszami Puzzle. Klienci firmy mogą wybierać spośród szerokiej oferty ich rozmiarów w wersji klasycznej – okrągłej oraz prostokątnej już od średnicy 25 cm aż do 40 cm.

Dla zwolenników indywidualnych rozwiązań firma przygotowała program natryskowy Stella. W zależności od potrzeb domowników umożliwia on wybór trzech typów strumienia wody: pulsacyjny, masaż oraz deszcz. Minimalistyczne w formie słuchawki Stella najlepiej współgrają z bateriami z kolekcji L20, Targa, Esmai oraz Moai i dostępne są zarówno w zestawach punktowych, jak i z drążkiem. Uzupełnieniem oferty słuchawek jest odporny na skręcanie i uniwersalny wąż Neo-Flex.

fot. Roca

Ceny katalogowe produktów
Deszczownica Rainsense – od 130 zł netto
Deszczownica Raindream – od 440 zł netto
Zestaw prysznicowy Stella – od 125 zł netto
Puzzle Dysza – od 330 zł netto

Leave a Reply