Wolnostojące baterie wannowe do wanien wolnostojących

Moda na wolnostojące wanny sprawia, że coraz bardziej poszukiwane stają się oryginalne, wyróżniające się swoją formą baterie, które można przy nich zainstalować.

KLUDI w tym roku wprowadziło do swojej oferty dwie takie baterie – w seriach KLUDI BALANCE i KLUDI AMBIENTA – które uzupełniły wcześniej oferowane modele KLUDI NEW WAVES.

Zgodnie z obecnymi tendencjami w aranżacji wnętrz łazienkowych wanny coraz częściej zajmują centralne miejsce, pozwalające wyeksponować ich ciekawe formy. Wolnostojąca wanna staje się też czasem „kąpielową wyspą” w przestrzeni łączącej funkcje sypialni i łazienki. Tak eksponowana pozycja wymaga towarzystwa w postaci eleganckich, funkcjonalnych baterii, przystosowanych do tego rodzaju rozwiązań.

KLUDI NEW WAVES bateria wannowo-natryskowa wolnostojąca

Projektanci KLUDI dostrzegli ten trend i postanowili do najnowszych serii armatury wprowadzić baterie wannowo–natryskowe, przeznaczone do montażu przy wolnostojących wannach. Taka bateria znalazła się w premierowej serii KLUDI AMBIENTA, reprezentującej stylistykę łagodnych, organicznych  form. Pasuje do niej znakomicie rączka natrysku KLUDI FIZZ 1S. Bateria wyposażona jest w głowicę ceramiczną z ogranicznikiem wypływu gorącej wody i perlator s-pointer Cache M 24. Z elegancką linią baterii współgra wąż natryskowy KLUDI SUPRAFLEX SILVER.

KLUDI BALANCE bateria wannowo-natryskowa wolnostojąca

Do serii KLUDI BALANCE również dołączyła wolnostojąca bateria wannowa. Smukła i elegancka, nawiązuje do formy wysokiej baterii umywalkowej z tejże serii. To przykład spójności wzorniczej KLUDI BALANCE. Ta bateria, podobnie jak wolnostojąca bateria wannowo-natryskowa KLUDI AMBIENTA, będzie znakomicie pasowała do nowoczesnych wanien o owalnym lub okrągłym kształcie i zaokrąglonych konturach. Podobnie jak reszta serii już w IV kwartale 2013 roku będzie dostępna także w wersji biały/chrom nadającej jej nieco futurystyczny charakter.

W przypadku wolnostojącej baterii wannowo-natryskowej KLUDI BALANCE również zastosowano wąż natryskowy KLUDI SUPRAFLEX SILVER, który swoją metaliczną powierzchnią perfekcyjnie komponuje się z formą baterii wannowej.

KLUDI AMBIENTA bateria wannowo-natryskowa wolnostojąca

Do wanien o zgeometryzowanej formie pasować będzie wolnostojąca bateria wannowo-natryskowa KLUDI NEW WAVES. Jej forma to efektowne połączenie kilku prostych elementów o okrągłym przekroju, wolne od zbędnych detali. Bateria oferowana jest w dwóch wersjach: ze szklaną półką na kosmetyki lub z wykonanym ze stali szlachetnej pojemnikiem na szampana. Wyposażona jest w głowice ceramiczne 90° i perlator M 24.

Leave a Reply