Pod pięknym wodospadem: nowa kolekcja baterii

Marka Deante nie ustaje w dostarczaniu klientom unikatowych nowości. Tym razem proponuje kolekcję baterii Werbena z efektownym, kaskadowym wypływem wody. Cechą charakterystyczną nowej serii jest także zastosowanie mechanizmów oszczędzających zużycie wody.

Najnowsza kolekcja baterii Deante jest doskonałym przykładem subtelnych form i krągłości. Dźwignia Werbeny na swym końcu została lekko zakrzywiona ku górze, co w ciekawy sposób kontrastuje z kształtem wylewki, skierowanej w przeciwną stronę. Całość została osadzona na prostym, okrągłym korpusie.

bateria lazienkowa umywalkowa

fot. Deante

Najbardziej charakterystyczną cechą serii jest kaskadowy wypływ wody. W roli aeratora, występuje tu podłużny plastikowy wkład, napowietrzający strumień i nadający mu kształt wodospadu. Kolekcja Werbena pozwala na mechaniczną regulację wypływu wody, co ogranicza jej zużycie nawet o 50%. Dodatkowo, głowice baterii umywalkowych stojących zostały wyposażone w specjalny pierścień, dzięki któremu możemy ograniczyć ilość wypływającej gorącej wody. Ten mechanizm nie tylko pozwala na oszczędność wody i energii, ale także chroni prze poparzeniami.

W nowej serii znajdziemy sześć modeli baterii. Wśród nich aż trzy wzory umywalkowe: klasyczny, z podwyższonym korpusem (wyposażony w korek click-clack) oraz podtynkowy. Poza tym, seria obejmuje baterię wannową, natryskową oraz kuchenną, która jako jedyna nie posiada kaskadowego wypływu wody, ale posiada równie atrakcyjną linię i pięknie uformowaną dźwignię.

Kolekcja Werbena jest wykończona w chromie. Wysoka jakość wykorzystanych w produkcji materiałów pozwoliła objąć jej głowicę i korpus aż 7-letnią gwarancją.

Leave a Reply