Przytulna aranżacja łazienki w tonacji ziemi

Kolekcja Mosa stanowi kolorystyczne połączenie palety brązów z wyrazistymi dekoracjami w tonacji kolorów ziemi. Doskonale sprawdzi się  zarówno w klasycznych, jak i minimalistycznych łazienkach, nadając im subtelny wygląd, a urozmaiceniem będą geometryczne dekoracje. Płytki dostępne są w najmodniejszych wzorach: pasach, heksagonach i kwadratach, w idealnie przeplatającej się palecie brązów i beżów.

Kolekcja Mosa od Cersanit

Współczesne propozycje wykończenia łazienkowych czy kuchennych ścian bazują nie tylko na kolorze, który oczywiście jest ważny i kształtuje nasze pierwsze odczucia, ale również na wzorze. Dlatego w kolekcji Mosa postawiono na geometryczne desenie.  Dekoracyjne inserty Geo Cubes, o wymiarach 25 x 40 cm, charakteryzują się rysunkiem nawiązującym do plastrów miodu, których kształt zwany jest heksagonalnym. Dzięki przeplataniu się różnych kolorów sześciokątów, tworzą bardzo ciekawe układy geometryczne. Dekoracje Geo Cubes Cersanit, pokryte częściowo wypustkami, wydobywają całą głębię barw kolekcji Mosa.

Kolekcja Mosa od Cersanit

Propozycja podąża za nowoczesnym nurtem wielowymiarowości, który zdominował nasze życie i otoczenie. Struktura heksagonów uwydatnia klimat miejsca i harmonizuje przestrzeń, a inspiracja zaczerpnięta z otaczającego nas świata łączy prostotę z elegancją i nowoczesnością. Jeśli zastanawiacie się nad wykończeniem małej powierzchni, np. podłogi w łazience lub fragmentu ściany – koszt będzie dużo mniejszy, a efekt równie spektakularny.

Drugi element serii to mozaika Mix Mosaic o wymiarach 25 x 25 cm. Gładka, matowa powierzchnia i beżowo-brązowa tonacja będzie dobrze pasować do  łazienek z drewnianymi elementami wystroju. Kolekcję uzupełnia dekor Mix Mosaic 25 x 40 cm z motywem ciekawych i przyciągających wzrok pasów. Ułożone w poziomie optycznie poszerzą naszą przestrzeń kąpielową.

Kolekcja Mosa od Cersanit

Serię czterech dekorów zamyka intrygująca płytka Geo Squares 25 x 40 cm, w formie geometrycznej kompozycji sąsiadujących ze sobą wielu kwadratów o zróżnicowanej wielkości i tonacji.

Dzięki szerokiemu wachlarzowi dekoracji w kolekcji Mosa, każdy może stworzyć w swojej łazience kompozycję idealnie odpowiadającą jego indywidualnym gustom i upodobaniom. Tonacja całej serii w połączeniu z uzupełniającymi kolekcję płytkami podłogowymi (33,3 x 33,3 cm) i ściennymi (25 x 40 cm) w kolorach Light Brown i Cream daje wyjątkowo ciepły i stonowany efekt, idealny dla miłośników przytulnych wnętrz.

Leave a Reply