Pomysły na odświeżenie łazienkowej aranżacji

Lato, wakacje, inspiracje. Urzeka Cię błękitne Curaçao, nie możesz przestać myśleć o gorącej Florydzie? Nie tylko Ty. Spójrz, jak kolekcja Joyce zmienia się pod ich wpływem i odmień charakter swojej łazienki. Dzięki kolorowym apssom, możesz ożywić i odświeżyć jej aranżację – w mgnieniu oka! Za mało? Wypróbuj szlachetne barwy umywalek Loop & Friends oraz nowości wśród mebli Legato i Subway 2.0. Do wyboru – do koloru.

Zmieniaj z Joyce!

Kolor działa natychmiastowo – rzuca się w oczy i zmienia sposób postrzegania dobrze znanego wnętrza. Piękny jako element tęczy, pośród innych odcieni. Skuteczny i szlachetny jako jedno lub dwubarwne uzupełnienie stonowanej, łazienkowej aranżacji. W tej roli doskonale sprawdzają się wymienne appsy z kolekcji Joyce Villeroy & Boch – porcelanowe miseczki, wazony i zestawy mydelniczek, które umożliwiają efektowną, kolorystyczną metamorfozę łazienki. Co powiesz na fuksję i wielki błękit?

Kolory? Naturalnie!

Projektantom kolekcji Loop & Friends bliskie są zarówno minimalistyczne rozwiązania oraz czysta biel, jak i eksperymenty z paletą barw. Po mocnym, czekoladowym „Espresso” i zjawiskowym, porzeczkowym „Cassis”, przyszła pora na „Timber” – elegancki, matowy odcień ziemi. Kolory nie muszą krzyczeć – ich charakter tkwi w prostocie i sprawia, że umywalek Villeroy & Boch  nie sposób nie zauważyć.

Nowości na palecie barw

Meble łazienkowe Villeroy & Boch to połączenie estetyki i funkcjonalności. Ich formy doskonale komponują się z wnętrzami nowoczesnych łazienek. Wzrok przykuwają detale, dając zwolennikom niuansów duże pole do popisu wyobraźni.

Każdy z programów meblowych występuje w kilku wariantach kolorystycznych – rozszerzanie palety barw trwa. W kolekcjach Legato, Joyce i Subway 2.0 pojawiły się dwie nowe propozycje – ciemny dąb Santana Oak oraz świetlisty odcień szarości –  Stone Grey.

Barwne nowości podkreślają perfekcyjne kształty kolekcji i wdziękiem wpisują się w szeroką gamę dostępnych opcji, wśród nich m.in Glossy White, Glossy Grey, White Matt, Terra Matt, Oak Graphite, Elm Impresso. Uwagę zwracają także dopasowane uchwyty oraz możliwość dopasowania kontrastujących akcesoriów i dodatków.

Zobacz pomysły na aranżacje łazienek

fot. Villeroy & Boch

fot. Villeroy & Boch

fot. Villeroy & Boch

fot. Villeroy & Boch

fot. Villeroy & Boch

fot. Villeroy & Boch

fot. Villeroy & Boch

fot. Villeroy & Boch

fot. Villeroy & Boch

fot. Villeroy & Boch

Leave a Reply