Elegancja w minimalistycznej formie – nowa kolekcja płytek gresowych

Minimalizm, jako trend aranżacyjny to przede wszystkim elegancja i duża dbałość o szczegóły. Nic więc dziwnego, że surowe, wręcz ascetyczne wzornictwo zyskuje coraz więcej zwolenników. Połączenie prostej formy z naturalnymi materiałami zachwyca estetyką i świetnie odnajduje się w nowoczesnych pomieszczeniach.

Marka Paradyż, inspirując się typologią i kolorystyką surowego betonu rozszerzyła ofertę o nową kolekcję płytek gresowych – TECNIQ. Składa się ona aż z 78 elementów!

Kolekcja TECNIQ marki Paradyż

Unikalna estetyka – uniwersalny charakter

Kolekcja TECNIQ, czyli harmonijne połączenie ponadczasowej kolorystyki i wysokich parametrów użytkowych, to znakomite rozwiązanie dla osób, które cenią sobie prostą, ale jednocześnie elegancką formę w pomieszczeniach. Dodatkowe efekty graficzne, uzyskane poprzez druk cyfrowy oraz zastosowanie specjalnych surowców ceramicznych, wzbogacają surowy charakter grafiki i wyróżniają ją w kategorii tego typu płytek, dodatkowo podnosząc parametry użytkowe. Kolekcja, dzięki swojej subtelnej estetyce, jest bardzo uniwersalna i znakomicie pasuje zarówno do łazienki, jak i przedpokoju czy salonu.

Kolekcja TECNIQ marki Paradyż

Design i jakość!

Płytki z kolekcji gresu szkliwionego TECNIQ mogą być wykorzystywane zarówno przy układaniu podłogi, jak i dekoracji ścian. Nowy produkt marki Paradyż dostępny w dwóch rodzajach wykończenia powierzchni (mat i półpoler) i aż w sześciu uzupełniających się wariantach kolorystycznych. Różnorodność formatów (44,8 x 89,8; 59,8 x 59,8; 29,8 x 59,8 cm) oraz doskonała jakość sprawiają, że kolekcja jest znakomitym rozwiązaniem do zaaranżowania powierzchni w budownictwie mieszkaniowym, ale także w obiektach użyteczności publicznej. Płytki z kolekcji TECNIQ są mrozoodporne, dzięki czemu bez problemu można je stosować także na zewnątrz.

Kolekcja TECNIQ marki Paradyż

Format podstawowy w cm: 29,8×59,8, 44,8×89,8 oraz 59,8×59,8
Elementy kolekcji: płytka podłogowa, dekoracje podłogowe, mozaika cięta, listwa
Kolorystyka: Bianco, Beige, Grys, Silver, Grafit, Nero
Przeznaczenie:  salon, taras, łazienka, kuchnia, balkon, elewacja, schody oraz hol
Do zastosowania: we wnętrzach i na zewnątrz
Cena brutto: płytka podłogowa 95,94 zł/m², dekoracje podłogowe 14,15 zł/szt., mozaika cięta 44,28 zł/szt., listwa  36,90 zł/szt
Inne cechy: antypoślizgowość, mrozoodporność, rektyfikacja krawędzi, tonalność

Kolekcja TECNIQ marki Paradyż

Leave a Reply