Płyta przyciskowa – stylowy detal aranżacji łazienki

Współczesne projekty aranżacji łazienek publicznych bazują na prostych, geometrycznych formach i uniwersalnych czarno-białych zestawieniach. W tak zaaranżowanej przestrzeni główną rolę odgrywa detal. Połyskująca płyta przyciskowa do podtynkowej armatury spłukującej SCHELL AMBITION to stylowe uzupełnienie minimalistycznego wnętrza.

Projektanci łazienek dążą do osiągnięcia spójnego, dopracowanego pod każdym względem wnętrza. Taka przestrzeń nie powinna budzić skojarzeń czysto sanitarnych, lecz dawać poczucie estetyki i komfortu. Ogranicza się ilość detali, faktur i kolorów na rzecz eleganckiego stonowania, w którym podstawową rolę odgrywają stylowe armatury. Wszelkie instalacje spłukujące są niewidoczne dla oka, zaś ich miejsce zajmują starannie dobrane elementy sterujące. Szklane płyty przyciskowe SCHELL AMBITION do spłuczek pisuarowych podtynkowych z wkładem samozamykającym powstały z myślą o funkcjonalnych wnętrzach utrzymanych w minimalistycznym stylu. Eleganckie zestawienie czarnego lub białego szkła z chromem przekonuje perfekcją wykonania.

Detal ma znaczenie

Trendy aranżacji wnętrz publicznych są silnie związane z rozwojem nowych technologii i wzrostem oczekiwań użytkowników odnośnie komfortu i estetyki. Łazienki nie są już tylko miejscem wykonywania czynności sanitarnych, lecz stają się wizytówką firmy. Dlatego projektanci poszukują coraz nowszych rozwiązań, pozwalających wyróżnić projekt i nadać mu innowacyjny wygląd. Służą temu połyskujące, chromowane powierzchnie, lśniące elementy glazury czy podświetlenie LED. W ten nurt doskonale wpisują się płyty przyciskowe SCHELL AMBITION z bezpiecznego szkła. Elementy dostępne w czarnej i białej kolorystyce pozwalają na tworzenie modnych, wyrazistych kontrastów kolorystycznych. Doskonale będą się prezentować w szczególności na tle dużych wielkowymiarowych gresów ściennych na wysoki połysk. Nowoczesny wygląd produktu podkreśla ramka w kolorze chromu oraz masywny, mosiężny przycisk chromowany na wysoki połysk. Płyta przyciskowa jest dedykowana do podtynkowej armatury spłukującej do pisuarów SCHELL COMPACT II.

Funkcjonalny atut łazienki

Armatury przeznaczone do przestrzeni publicznych muszą spełniać podwyższone kryteria bezawaryjności i ergonomii. Dlatego płyta przyciskowa SCHELL AMBITION oraz zestaw podtynkowy SCHELL COMPACT II zostały wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów z użyciem rozwiązań ułatwiających montaż. Element wierzchni został zaopatrzony w mechaniczny wkład ze zintegrowanym filtrem dyszy, który zapewnia długotrwałe funkcjonowanie mechanizmu. Podtynkowy zestaw spłukujący jest dostarczany już w wersji wstępnie zmontowanej, co znacznie przyspiesza prace instalacyjne. Mechanizm posiada wewnętrzny zawór odcinający, gwarantujący bezpieczeństwo użytkowania instalacji. Niskie natężenie przepływu na poziomie 0,3 l/s przekłada się na oszczędność zużycia wody. Armatura jest produkowana w I klasie szumów, dzięki czemu jest przyjazna w użytkowaniu.

Płyta przyciskowa do pisuaru SCHELL COMPACT II AMBITION, cena katalogowa netto: 567,60 PLN
Podtynkowy zestaw spłukujący SCHELL COMPACT II, cena katalogowa netto: 188,76 PLN

Leave a Reply