Aranżacje: idealna biel w łazience

Tam, gdzie szczególnie zależy nam na efekcie ładu, harmonii i czystości, biel będzie zawsze dobrym wyborem. Sięgając po ten kolor przy urządzaniu łazienki mamy spore szanse na stworzenie efektownej aranżacji, która będzie elegancka i nowoczesna. W ofercie Sanitec KOŁO jest wiele stylowych propozycji dla tych, którzy zdecydowali sięgnąć po ten klasyczny i jednocześnie ultra nowoczesny kolor.

Oprócz potęgowania efektu sterylności i uporządkowania przestrzeni, biel w łazience ma jeszcze jedną, niewątpliwą zaletę: znakomicie komponuje się z innymi kolorami. Jest zatem świetną bazą dla wszystkich łazienkowych akcesoriów.

Spokój to Twój luksus

Stawiając na klasyczną, białą ceramikę najwyższej jakości, do której dobierzemy meble w identycznym kolorze, stworzymy przestrzeń urzekającą spokojem i harmonią. Proste białe meble, np. z serii Quattro marki KOŁO zaprowadzą ład i podkreślą szlachetną biel ceramiki. Podobny efekt oferuje np. niezwykle elegancka seria Preciosa 2 marki Keramag Design, która łączy geometryczne formy ceramiki z połyskliwą bielą prostych, lekkich mebli. Duże, chromowane, okrągłe uchwyty są ich jedyną, bardzo efektowną ozdobą. Białe płaszczyzny pozostają w całkowitej zgodzie z przejrzystymi graficznie formami ceramiki, tworząc całość, której nie zakłóca żaden zbędny szczegół. Monochromatyczna aranżacja z użyciem bieli tchnie czystością i harmonią, które w łazience są nie do przecenienia.

Preciosa 2 marki Keramag Design

Preciosa 2 marki Keramag Design

Quattro marki KOŁO

Siła przestrzeni

Użycie białego koloru gwarantuje nie tylko stylową i harmonijną aranżację, ale bardzo wymierne korzyści w postaci optycznego powiększenia i rozświetlenia przestrzeni. Biała łazienka, w której umiejętnie umieścimy lustra i oświetlenie, może stać się znacznie większa i jaśniejsza. Połyskliwe fronty mebli z serii Quattro i Preciosa 2 będą pięknie odbijały światło, wprowadzając wrażenie przestronności.

Atmosfera komfortu, którą chcemy otaczać się w łazience, obok funkcjonalnych rozwiązań wymaga przemyślanej, spójnej aranżacji. Przestronne, jasne kompozycje z użyciem bieli to propozycja nie do odrzucenia dla osób ceniących wysmakowane wnętrza, pozostające w klimacie prostej elegancji lub nowoczesnego designu.

Leave a Reply