Hydromasaż, czyli relaks w łazience

W XIX w. kto mógł, jechał do wód. Za radami Sebastiana Kneippa skakano przez fale zimnego morza lub korzystano z dobroczynnych właściwości gorących źródeł. Dzisiaj zalety hydroterapii możemy odkrywać w domu! Villeroy & Boch zaprasza do wypróbowania systemów hydromasażu Whisper i Ultimate Fitness z nowymi pakietami Soul i Body. Dla ducha, dla ciała!

Hydroterapia – niweluje napięcia mięśniowe, pobudza krążenie krwi, przyspiesza metabolizm, wycisza po ciężkim dniu. I co najważniejsze – dzięki Villeroy & Boch – jest na wyciągnięcie ręki! Firma od lat specjalizuje się w produktach z segmentu wellness. Obecnie poszerza swoją ofertę o dwa pakiety: Soul i Body, dostępne dla popularnych systemów hydromasażu – relaksacyjnego Whisper i energetyzującego Ultimate Fitness. Można je zainstalować w większości wanien Villeroy & Boch, m.in. w Squaro Edge 12, Subway, Loop & Friends, My Nature oraz La Belle.

fot. Villeroy & Boch

Soul: uczta dla wszystkich zmysłów

Soul pokochają wszyscy miłośnicy błogiego relaksu. Za oświetlenie Magic Light, które pozwala wypełnić łazienkę aż siedmioma kolorami. By moc masażu połączyć z ożywczą siłą barw! W pakiecie jest też opcja Comfort Heat, pozwalająca utrzymać stałą, wybraną przez nas temperaturę wody. Dzięki niej cieszymy się ciepłą kąpielą tak długo, jak chcemy. Lub zimną, która hartuje, pobudza i przyśpiesza regenerację mięśni. Czy wyczarowanie magicznego nastroju przysparza kłopotów? Skąd! Obsługa systemu hydromasażu Villeroy & Boch jest dziecinnie prosta. Wystarczy posłużyć się pilotem Smart Control z wyświetlanym menu, by szybko i łatwo dobrać preferowane ustawienia. I już łazienka zajęta przynajmniej na godzinę.

fot. Villeroy & Boch

Body: w zdrowym ciele zdrowy duch!

Masaż relaksacyjny, orzeźwiający czy mocny i niwelujący napięcia mięśniowe w okolicach kręgosłupa? Z Body nie trzeba decydować się na jeden! Pakiet stanowi zestaw ośmiu elektronicznie sterowanych dysz, umieszczanych w wannie na wysokości stóp i pleców. W zależności od potrzeb możemy je ustawić na trzy różne programy: Relief, Joy lub Intense. Każdy z nich podlega dalszej regulacji: o tym, jak intensywny będzie wybrany masaż, decydujemy sami. Wszystkie opcje włączamy i konfigurujemy przy pomocy pilota Smart Control. Pakiet Body Villeroy & Boch zawiera również system ogrzewania Comfort Heat, aby przez długi czas cieszyć się przyjemnie ciepłą temperaturą wody! Wygodę zapewnia wielofunkcyjna, specjalna poduszka. Świetna do podłożenia pod głowę, kark czy stopy. Wystarczy wejść do wanny, włączyć hydromasaż i… chwilo, trwaj!

fot. Villeroy & Boch

Leave a Reply