Dryfowanie – sztuka relaksu i odprężenia

Odnowa biologiczna w domu? Postaw na wannę Bassino i ekskluzywne przykrycie wanny marki Kaldewei  

Dni stają się coraz krótsze, a za drzwiami już babie lato. Po letniej aktywności wracamy do spokojniejszej atmosfery własnych czterech ścian, gdzie potrzebujemy odprężenia i regeneracji po codziennym wysiłku. Jedną z uznanych metod rehabilitacji służących głębokiej relaksacji jest wywołanie uczucia nieważkości, jakie pojawia się podczas swobodnego unoszenia się na wodzie. Zwolennicy wellness z pewnością znają go z hoteli-spa i basenów termalnych.

Teraz każdy, kto chciałby także w domu zapewnić sobie stan relaksacyjnego unoszenia się na wodzie – zwany dryfowaniem – może to zrealizować we własnej łazience. Specjalnie do tych celów zaprojektowana została wanna Bassino marki Kaldewei.

Wanna Bassino i ekskluzywne przykrycie wanny marki Kaldewei
Symbioza funkcjonalności i wzornictwa: za modele Bassino i ekskluzywne przykrycie wanny firma Kaldewei zdobyła prestiżowe wyróżnienia, wśród nich „iF product design award”. Od 1953 roku „iF produkt design award” uchodzi za jedną z najbardziej cenionych nagród przyznawanych za wzornictwo.

Dryfowanie – sztuka relaksu i odprężenia

Dryfowanie w ciepłej, otulającej wodzie zapewnia spokojny, równomierny oddech i rozluźnia muskulaturę. Dzięki temu osiągamy niezwykłe, głębokie odprężenie oraz relaksację. Istotnym warunkiem jest tu jednak przyjęcie prawie całkowicie wyprostowanej pozycji ciała. Wanna Bassino marki Kaldewei oferuje taką możliwość: została tak zaprojektowana, ażeby zapewnić maksymalnie dużo przestrzeni wewnątrz. Jej wymiary wynoszą 2×1 metr i pozwalają na bezproblemowe wyciągnięcie ciała w pozycji leżącej, a do tego zapewniają pełną swobodę ruchów. Dla uzyskania optymalnego efektu unoszenia się na wodzie wykorzystywana jest dodatkowo specjalna poduszka podtrzymująca głowę.

Ekskluzywne przykrycie wanny Kaldewei – karminowa czerwień
Wybrane wanny marki Kaldewei można dzięki przykryciu na wannę przekształcić w oazę odprężenia i relaksu. Klienci mają do wyboru cztery kolory umożliwiające indywidualną aranżację pomieszczenia: antracyt, beż, karminowa czerwień lub czekolada.

Ci, którzy podczas domowego relaksu nie chcą rezygnować z wody z dodatkiem soli, w wannie Bassino marki Kaldewei nie muszą obawiać się jej niekorzystnego oddziaływania na powierzchnię wanny. Podobnie jak wszystkie emaliowane powierzchnie prysznicowe i wanny tego renomowanego producenta, także wanna Bassino wykonana jest z doskonałej stali emaliowanej Kaldewei o grubości 3,5 mm. Ten materiał jest nie tylko niezwykle wytrzymały, ale zapewnia także trwałość kolorów i jest łatwy do utrzymania w czystości. Firma Kaldewei potwierdza jakość i długowieczność swoich produktów 30-letnią gwarancją.

Wanna Kaldewei Bassino – wygodne odprężenie
Wanna Bassino marki Kaldewei została tak zaprojektowana, aby oferować maksymalnie dużo przestrzeni wewnątrz. Jej wymiary wynoszą 2×1 metr i pozwalają na bezproblemowe wyciągnięcie ciała w pozycji leżącej zapewniając jednocześnie pełną swobodę ruchów.

Komfort i odprężająca wygoda w łazience

Aby efekt odprężenia uzyskanego podczas dryfowania utrzymać jak najdłużej, należy po kąpieli ułożyć się wygodnie i odpocząć. Doskonałe warunki stwarza ku temu ekskluzywne przykrycie zaprojektowane specjalnie dla wanien Kaldewei.  Jest ono wykonane z trzech ręcznie szytych, tapicerowanych elementów z wysokogatunkowego, skóropodobnego i wodoodpornego materiału, który od wielu lat sprawdza się doskonale w przemyśle jachtowym. Jego części można łatwo łączyć ze sobą, tworząc w ten sposób doskonałą powierzchnię do leżenia, która pokrywa całą wannę i zachęca do odpoczynku. Pojedynczy element przykrycia wanny może być z kolei wykorzystywany jako miejsce do siedzenia, pozwalające na wykonanie kosmetycznych zabiegów pielęgnacyjnych.

Ekskluzywne przykrycie wanny Kaldewei – wszechstronność zastosowań
Ekskluzywne przykrycie wanny marki Kaldewei ma wiele zastosowań. Centralnie leżący na wannie pojedynczy element może służyć jako półka dzięki której książki, czasopisma i napoje są dostępne na wyciągnięcie ręki.

Z kolei element ułożony pośrodku, jako półka zawieszona nad wanną, stanowi idealną podstawę dla książek, czasopism i napojów, które dzięki temu są podczas kąpieli dostępne na wyciągnięcie ręki. Klienci mają do wyboru cztery kolory przykrycia wanien umożliwiające indywidualną aranżację pomieszczenia: antracyt, beż, karminowa czerwień lub czekolada.

Leave a Reply