Prostokątna wanna – idealna do każdego miejsca w łazience

Aquaform, czołowy producent wyposażenia łazienek, wprowadził kolejną nowość – prostokątne wanny Arcline z obudowami w różnych wariantach i rozmiarach. Pasują zarówno do małych jak i większych przestrzeni. Z kolekcją Arcline z powodzeniem zaaranżujemy nowoczesny i elegancki pokój kąpielowy.

Kupując wannę Arcline mamy możliwość wyboru obudowy, aby idealnie dopasować wannę do naszej łazienki. Nowe obudowy do wanny Arcline są dostępne w czterech wariantach: w zabudowie trójbocznej, zabudowie narożnej lewej, zabudowie narożnej prawej i zabudowie wnękowej. Każdą z nich możemy zamówić także w różnych rozmiarach, od 140 do 170 cm długości. Nowoczesne, białe obudowy są wykonane z tworzywa odpornego na środki chemiczne, uderzenia, pęknięcia i zarysowania – HIPS (High Impact Polystyrene – polistyren wysokoudarowy).

Wanny Aquaform Arcline mają wszelkie właściwości, dzięki którym zachowują długowieczność, a także zapewniają bezpieczeństwo. Są to właściwości termoizolacyjne oraz antypoślizgowe, a także najwyższa jakość powłoki akrylowej. Producent daje 15 lat gwarancji na niezmienność barwy akrylu. W zestawie do wanny są również nóżki i wsporniki. W ostatnim czasie wanna linii Arcline otrzymała wyróżnienie w prestiżowym konkursie „Łazienka – Wybór Roku 2012”.

Wanna Arcline z obudową wnękową. fot. Aquaform

Nowoczesna łazienka lubi geometrię

Zarówno elegancki pokój kąpielowy jak i nowoczesną łazienkę możemy urządzić z użyciem geometrycznej wanny Arcline, dobierając do niej odpowiadającą wnętrzu obudowę. Jeżeli nasza łazienka jest niewielka i nie możemy pozwolić sobie na postawienie wanny wolnostojącej, to idealnym rozwiązaniem będzie zabudowa wnękowa lub narożna lewa bądź prawa.

Aranżacja nowoczesnej łazienki wymaga od nas dobrania odpowiednich kolorów, np. dwóch głównych – bieli i szarości. Pokój kąpielowy możemy zaaranżować w stylu Zen, a zatem do surowych barw dodajmy drewnianą podłogę, która doda nieco ciepła naszemu wnętrzu. Dla kontrastu możemy dodać metalowy stolik lub szklane dodatki i ozdoby. Styl Zen to czyste i proste formy, a więc wanna Arcline z odpowiednio dobraną obudową będzie stanowić główny punkt nowego stylu naszej łazienki.
Cena brutto prostokątnej wanny Arcline: od 577 do 614 PLN (w zależności od rozmiarów)

Obudowy do wanny Arcline:

Fot. Aquaform
Wanna Arcline w obudowie narożnej prawej
Cena obudowy brutto: 368 PLN bez względu na wymiar (plus jeden bok wanny, cena 1 szt.: 245 PLN)

Fot. Aquaform
Wanna Arcline w obudowie trójbocznej
Cena obudowy brutto: 368 PLN bez względu na wymiar (plus dwa boki wanny, cena 1 szt.: 245 PLN)*

 

Fot. Aquaform
Wanna Arcline w obudowie wnękowej
Cena obudowy brutto: 368 PLN bez względu na wymiar

Leave a Reply