Inspirujące kontrasty ceramiki i mebli łazienkowych

Street Fusion to seria ceramiki i mebli łazienkowych skierowana do osób ceniących własny styl i niezależność. Zdecydowane, mocno geometryczne kształty mebli połączono z masywną, ale miękką w formie ceramiką. Nowa propozycja marki Opoczno spodoba się wszystkim, poszukującym w swojej łazience oryginalnych rozwiązań z charakterem.

Kolekcja Street Fusion marki Opoczno

W kolekcji Street Fusion znajdziemy umywalki z pogłębioną, wygodną misą w trzech rozmiarach (50, 60 i 70 cm), kompakt, miskę zawieszaną, pisuar i podwieszany bidet. Wszystkie produkty z tej serii mają uniwersalne, lekko zaokrąglone kształty. Opływowy kształt umywalki wykończono cienkim rantem, co dodaje bryle lekkości i elegancji. Można ją zamontować na szafkach uzupełniających serię, ale również z postumentem czy półpostumentem. Innowacyjna powłoka fluopolimerowa Perfect Clean ułatwia utrzymanie ceramiki w czystości, a pozbawione zakamarków kształty uniemożliwiają osadzanie się osadów i kurzu.

Kolekcja Street Fusion marki Opoczno

W skład serii wchodzą również szafka podumywalkowa i słupek, dostępne w dwóch odcieniach – czarnego drewna lub brązowego dębu. Uwagę zwraca zastąpienie tradycyjnych uchwytów przez trapezowato wyprofilowane wycięcie we frontach mebli. Szafka i słupek wykończone są kontrastowym elementem – białą wstawką, widoczną pod wcięciem uchwytowym. Element ten nadaje ciemnej bryle mebli stylu i lekkości.

Kolekcja Street Fusion marki Opoczno

Szafka podumywalkowa została wyposażona w funkcjonalny system przechowywania zmieszczony w dwóch szufladach z pełnym wysuwem. W górnej, płytszej – zmieszczą się kosmetyki do codziennej pielęgnacji, dolną można natomiast przeznaczyć na zapasowe ręczniki lub inne przybory łazienkowe. Uzupełnieniem serii jest dostępna w trzech szerokościach (60, 70 i 80 cm) szafka lustrzana z oświetleniem, w której znajdzie się miejsce na kosmetyki i podręczne akcesoria łazienkowe. Odtąd wszystko, co najważniejsze będzie zawsze pod ręką, bez tworzenia zbędnego bałaganu.

Kolekcja Street Fusion marki Opoczno

Kolekcja Street Fusion wyróżnia się zdecydowanym, nowoczesnym wzornictwem, niepowtarzalnym charakterem i wyjątkową funkcjonalnością. Seria ta na pewno znajdzie swoich zwolenników pośród osób lubiących kontrastowe, wyraziste wnętrza.

Kolekcja Street Fusion marki Opoczno

Kolekcja Street Fusion marki Opoczno

Leave a Reply