Wanna wolnostojąca bez elementów instalacyjnych

 

System elektronicznej armatury Kaldewei Comfort Select sprawia, że przestrzeń domowego spa  staje się wolna od elementów instalacyjnych.  Na pierwszym planie pozostaje czysta, nieskażona techniką, forma  wanny wolnostojącej.

Centro Duo Oval z Kaldewei Comfort Select – widok od tyłu

W dużych salonach kąpielowych wanny wolnostojące są z jednej strony elementem wzorniczym, a z drugiej strony tworzą małą oazę wellness. Design i funkcjonalność są tu spięte w harmonijną całość.

Elektroniczna armatura Comfort Select firmy Kaldewei daje możliwość ustawienia wanien wolnostojących w centralnym miejscu łazienki bez konieczności montażu zewnętrznych elementów instalacyjnych. Dzięki temu wanna staje się elementem wzorniczym ekskluzywnej przestrzeni łazienkowej, a zintegrowany z rantem wanny, prawie niewidoczny panel dotykowy steruje dopływem wody, reguluje jej temperaturę oraz pozwala na płynne przełączanie funkcji wanny i prysznica.

Centro Duo Oval z Kaldewei Comfort Select – widok z boku

KALDEWEI COMFORT SELECT – ELEKTRONICZNE STEROWANIE FUNKCJAMI

Armatura Comfort Select składa się z trzech elementów, które mogą być ze sobą indywidualnie zestawione:

  • panelu dotykowego z elektronicznym sterowaniem,
  • armatury odpływowo-przelewowej,
  • węża ze słuchawką prysznicową.

Panel sterujący jest prawie niewidoczny dzięki idealnemu wkomponowaniu w powierzchnię rantu wanny. Jedną z jego funkcji jest możliwość precyzyjnego ustawienia temperatury wody z dokładnością do 0,5°C. Jako temperaturę podstawową urządzenie przyjmuje wartość 38,5 °C.

Centro Duo Oval z Kaldewei Comfort Select – widok z przodu

Oprócz temperatury możemy też regulować dopływ i odpływ wody. Specjalny system odpływowo-przelewowy ma przy tym ciekawe rozwiązanie w postaci zintegrowanego napełniania przez przelew. Dodatkowo, wybierając odpowiedni symbol na panelu, możemy przełączać między funkcjami wanny i prysznica.  W zależności od szerokości rantu wanny, wąż prysznica może być zamontowany w rancie lub, za pomocą specjalnego mocowania, przytwierdzony do zewnętrznej części obudowy. Słuchawka prysznicowa jest dobierana indywidualnie, dzięki czemu można ją idealnie dopasować do pozostałej armatury użytej w łazience.

Centro Duo Oval z Kaldewei Comfort Select – widok z góry

ESTETYKA I KOMFORT W JEDNYM

Dzięki systemowi, w skład którego wchodzą wanna z obudową wolnostojącą i armatura Comfort Select, klient otrzymuje produkt z segmentu premium, który przekonuje nie tylko zaawansowanymi technologiami i komfortem, ale także pełnym harmonii, spójnym językiem formy.

Armatura Comfort Select zaprojektowana została przez renomowane biuro Phoenix Design i może być stosowana do wszystkich wanien marki Kaldewei wykonanych ze stali emaliowanej o grubości 3,5 mm. Jej zaletą jest także możliwość łączenia ze wszystkimi dostępnymi na rynku wzorami armatury łazienkowej.

 

Leave a Reply