Czystość w łazience: bezrantowe misy ustępowe

Elegancki, stylowy i inteligentny. A w dodatku niczym nieograniczony. I choć najczęściej można go spotkać w nowoczesnym biurze, to w domu także jest niezastąpiony. To ideał, który zdaje wszystkie testy. Poznaj innowacyjny system DirectFlush od Villeroy & Boch, który pozwoli zminimalizować czas poświęcony na sprzątanie, zredukować zużycie wody oraz zapobiec jej wypryskiwaniu poza obszar muszli.

Porzućmy kołnierze

Twoja łazienka może lśnić czystością. Wystarczy pozbyć się kołnierzy! Umożliwia to Villeroy & Boch, który podnosi standardy higieny. A to za sprawą innowacyjnego rozwiązania DirectFlush, które utrzymuje perfekcyjny porządek w łazience. Tradycyjne misy ustępowe mają wewnętrzne ranty, do których trudno dotrzeć. Zamiast tego Villeroy & Boch wprowadził bezrantowe WC nowej generacji. Brak kołnierza wewnętrznego powoduje, że woda sięga aż do samej górnej krawędzi i obmywa całe wnętrze misy. Nowoczesna konstrukcja miski uniemożliwia osadzanie się brudu i bakterii. Teraz czas poświęcony na sprzątanie łazienki ograniczymy do minimum!

fot. Villeroy & Boch

Ekologiczny innowator

W misach ustępowych DirectFlush zastosowano system Aquareduct®. Rozwiązanie to jest bardzo ekologiczne – pojedyncze spłukanie wymaga zużycia tylko 4,5/3 l wody. A to prawie o połowę mniej niż w przypadku tradycyjnych rozwiązań. Bezrantowe misy ustępowe, które pomyślnie zdają testy higieny o zaostrzonym rygorze, są dziś standardem nie tylko w szpitalach czy budynkach użyteczności publicznej, lecz także w prywatnych domach.

fot. Villeroy & Boch

Gwardia strażników higieny

Innowacyjną technologię DirectFlush projektanci Villeroy & Boch wprowadzili już do kolekcji Subway 2.0, Joyce, Omnia Architectura, O.novo oraz Venticello. Bezrantowe misy ustępowe to wygoda, estetyka i innowacyjność. Na zewnątrz – doskonały design, a wewnątrz – inteligentne rozwiązanie, które zapewnia najwyższe standardy higieny. DirectFlush to najlepszy sprzymierzeniec w walce o czystość!

Leave a Reply