Nowe baterie – tradycja w designie

 

Madera, wyspa „wiecznej wiosny” to coraz chętniej wybierana destynacja turystyczna. Stabilna pogoda, lekkość nadmorskich klimatów, połączona z mocnym fundamentem gór. Takie też są nowe baterie Madera od Kuchinox.  W doskonały sposób łączą mocną stabilną konstrukcję z delikatnym wzornictwem, pasującym do pomieszczenia w każdym charakterze.

Bateria Madera, fot. Kuchinox

Baterie Madera to seria, która powstała z myślą o użytkownikach, którzy nie lubią powtarzalnych, standardowych wzorów spotykanych na każdym kroku, ale cenią tradycję w designie i nie zdecydowaliby się na przykład na armaturę kubistyczną. W skład serii Madera wchodzi komplet baterii łazienkowych – wannowa, natryskowa, umywalkowa stojąca, ścienna i z ruchomą wylewką.

Pełną ofertę wzorów znajdziemy też wśród propozycji do kuchni – baterię sztorcową, ścienną i stojącą z wylewką w kształcie litery F. Stylistyka powoduje, że odnajdą się dosłownie wszędzie – w aranżacji minimalistycznej, tradycyjnej i w nowoczesnych łazienkach i kuchniach.

Wszystkie modele z kolekcji zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, posiadają głowicę ceramiczną, wykończenie chromowane i najlepszą klasę przepływu. Każda bateria jest objęta pięcioletnią gwarancją.

Ceny poszczególnych modeli wahają się w granicach ok. 95-130 zł. Do kupienia w sieciach marketów budowlanych Leroy Merlin i Praktiker. Wkrótce dostępne w sieci Obi.

Seria baterii Madera, fot. Kuchinox

 

Leave a Reply