Urządzamy łazienkę w bieli

Zastosowanie bieli w łazience jest nie tylko bardzo praktyczne i efektowne, ale także ponadczasowe, co ma spore znaczenie w wystroju wnętrz. Dzięki zastosowaniu bieli w dużej części lub całości pomieszczenia, otrzymujemy nieograniczone możliwości aranżacyjne.

Zawsze trafiony wybór

Białe ściany, posadzka lub meble mogą wyglądać zjawiskowo zarówno w mieszkaniach lub domach urządzonych w stylu klasycznym, loftowym jak i nowoczesnym. Co istotne, mając białą, w dużym stopniu uniwersalną bazę, możemy niewielkim nakładem pracy łatwo zmienić jej charakter, stosując różne dodatki. Biel zdaje egzamin w łazience romantycznej, modernistycznej, a także urządzonej w stylu retro.

Meble łazienkowe Aquaform Flores

Czysta biel

Sterylną czystość, która naturalnie kojarzy się z łazienką, idealnie wyeksponuje właśnie biały kolor. Naturalna biel ścian i jasne odcienie płytek wprowadzą ład w aranżacji i będą świetną bazą do różnych wnętrzarskich zabiegów. Łazienka w bieli jest także dobrym polem do zastosowania różnych dodatków i materiałów wykończeniowych takich jak drewno, kamień, ceramika, a nawet surowy beton. Meble łazienkowe w białym kolorze podkreślą nastrój i czystość łazienki, a ewentualne dodatki nawiązujące do określonego koloru lub motywu, nadadzą pomieszczeniu pożądanego charakteru.

Meble łazienkowe Aquaform Decora

Biel na wysoki połysk

Warto również pamiętać o tym, że wbrew pozorom, białe meble łatwo jest utrzymać w czystości. Zwłaszcza, jeśli są wykonane z wysokiej jakości materiałów, producent zagwarantuje, że kolor jest trwały, a biel wraz z upływem lat nie zżółknie. Wystarczy systematycznie przecierać fronty szafek, według zaleceń producenta. Bardzo efektownie prezentują się meble łazienkowe wykonane w technologii MDF plus akryl, czyli z płyty wykończonej dodatkowo powłoką akrylową. Mają one wysoki połysk oraz podwyższoną odporność na wilgoć, co jest szczególnie istotne w takim pomieszczeniu jak łazienka. Meble na wysoki połysk zastosowane w łazience wpływają korzystnie na odbijanie światła oraz dodatkowo optyczne powiększają pomieszczenie.

Meble łazienkowe Aquaform Merida

Jakość

Jeśli nie chcemy powtarzać gruntownego remontu w łazience co kilka lat, warto postawić na wysokiej jakości materiały wykończeniowe oraz meble, które będą funkcjonalne i estetyczne przez długie lata. Taka solidna baza, w dodatku w neutralnej bieli, pozwoli nam na większą swobodę w aranżacji za pomocą mniejszych dodatków do łazienki. Dzięki temu będziemy mogli zmieniać wystrój łazienki za pomocą kilku akcentów, co nie powinno zrujnować naszego budżetu, w przeciwieństwie do dużego remontu.

Leave a Reply