5 nowych kolekcji mebli łazienkowych

Aquaform wprowadza pięć zupełnie nowych kolekcji mebli. Flores, Merida, Della, Ramos Standard i Ramos Evolution to nowoczesne i piękne zestawy mebli, dzięki którym łazienka nabierze nowego wymiaru i charakteru. Oblicze zmienia także istniejąca linia mebli Ancona.

Kolekcja Flores

Meble Flores, dostępne w kolorach białym i legno jasne, mają prosty design i są niewielkie, dzięki czemu nie przytłaczają wnętrza. Szafki mają mechanizmy hamujące przy domykaniu, ergonomiczne uchwyty, z łatwością utrzymamy je w czystości. Do konsoli podumywalkowej, dostępnej w wersji prawej oraz lewej, dedykowana jest ceramiczna umywalka Kerra w kształcie misy. W kolekcji jest także lustro o wymiarach 60×120 cm, również w kolorach białym i legno jasne. Ceny mebli z kolekcji Flores zaczynają się od 245 zł brutto.

Kolekcja Flores biały fot. Aquaform

Kolekcja Merida

Meble z kolekcji Merida dostępne są w dwóch wariantach barw: biel/dąb oraz biel/legno jasne. W zależności od potrzeb użytkowników i wielkości pomieszczenia, kolekcja Merida występuje w trzech rodzajach: Merida pojedyncza, Merida podwójna i Merida asymetryczna. Do małej łazienki dla singla – wystarczy Merida pojedyncza, z szafką podumywalkową i umywalką dedykowaną Twins 50 oraz lustrem. Im więcej potrzeb i więcej przestrzeni, tym bardziej można powiększać zestaw o kolejne elementy – szafki wysokie, które wchodzą w skład Meridy podwójnej oraz wygodny przybornik na kółkach. Kolekcja Merida charakteryzuje się geometrycznymi i kontrastowymi połączeniami. Ceny mebli z kolekcji Merida zaczynają się od 245 zł brutto.

Kolekcja Merida podwójna fot. Aquaform

Kolekcja Merida pojedyncza fot. Aquaform

Kolekcja Merida asymetryczna fot. Aquaform

Kolekcja Della

To bardzo elegancka i szykowna kolekcja mebli dostępna w kolorach czarnym (MDF + akryl), antracyt (MDF + akryl) oraz białym. W jej skład wchodzi szeroka szafka podumywalkowa z dedykowaną ceramiczną umywalką Line o szerokości 60 lub 80 cm. Kolekcja wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, a ciemne szafki dzięki połączeniu MDF + akryl, mają wysoki połysk. Meble łatwo utrzymać w czystości, dzięki płaskim i gładkim powierzchniom. Szafki mają ergonomiczne uchwyty, mechanizmy samodomykające i hamujące, a także szklane półki. Ceny mebli z kolekcji Della zaczynają się od 245 zł brutto.

Kolekcja Della fot. Aquaform

Kolekcje Ramos Standard i Ramos Evolution

To meble dostępne w trzech wariantach kolorowych: biel/legno ciemne, biel/legno jasne oraz biel/dąb. Korpusy szafek wykańczane są różnymi barwami drewna, natomiast fronty pozostają białe i delikatnie połyskują. Kolekcje Ramos składają się z szafki podumywalkowej lustra i szafki wiszącej wysokiej. Meble są wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki płaskim powierzchniom łatwo utrzymać je w czystości. Drzwi szafek mają specjalne mechanizmy samodomykające i hamujące, mogą także otwierać się na prawą lub lewą stronę. Wersja Ramos Evolution została zaprojektowana w nieco nowocześniejszej wersji, drzwi szafek mają oryginalnie wyprofilowane boki, tworzące ciekawy motyw odwróconego trójkąta, dzięki któremu łatwiej otworzyć drzwi szafki. Ceny mebli w kolekcji Ramos Standard i Ramos Evolution zaczynają się od 241 zł brutto.

Kolekcja Ramos Standard fot. Aquaform

Kolekcja Ramos Evolution fot. Aquaform

Kolekcja Ancona

Znana klientom firmy Aquaform kolekcja Ancona zmienia nieco swoje oblicze. Producent postanowił rozjaśnić zestaw składający się z konsoli podumywalkowej, dedykowanej umywalki (do wyboru Twins, Ines, Caterine), lustra i szafki. Teraz oprócz barwy legno ciemne, zestaw Ancona dostępny jest także w kolorze legno jasne. Zmieniły się także wymiary – dostępne obecnie szerokości konsoli podumywalkowej oraz lustra to 120 i 90 cm. Ceny mebli  z kolekcji Ancona zaczynają się od 228 zł brutto.

Kolekcja Ancona legno jasne fot. Aquaform

Leave a Reply