Białe i błyszczące meble łazienkowe

Aquaform,czołowy producent wyposażenia łazienek, wprowadza nową kolekcję mebli łazienkowych – Aquaform Malibu. Białe i błyszczące meble idealnie łączą się z kolorowymi lub naturalnymi dodatkami, przywołując pierwsze skojarzenia ze słonecznymi plażami, jasnym piaskiem, palmami i słodyczą kokosów.

Kolekcja Aquaform Malibu to nowoczesny design, praktyczna wygoda i łagodny połyskliwy odcień bieli. Meble idealne zarówno do małych jak i dużych łazienek. Kolekcja Aquaform Malibu na dłużej zatrzyma wakacyjny klimat w naszych wnętrzach.

KOKOSOWA BIEL MALIBU

Biel i połyskujące tafle frontów mebli Malibu nadadzą smaku i delikatności nawet słabo oświetlonej łazience. W połączeniu z drewnem i zielenią przywołują na myśl słoneczne plaże Malibu, tak, aby na dłużej zachować w pamięci wakacyjny klimat.

Kolekcja Aquaform Malibu

Meble Malibu to zestaw składający się z wysokiej na niespełna 180 cm stojącej szafki, podzielonej na trzy części, z czego jedna to uniwersalna szufladka na drobne przedmioty, a także z praktycznej szafki z lustrem o różnych wymiarach odpowiadających szafce podumywalkowej, do której dostosowane są także umywalki o różnych szerokościach.

Powierzchnie mebli Malibu są gładkie, dzięki czemu nie wymagają żadnego wysiłku podczas czyszczenia, drzwi szafek można zamontować tak, aby otwierały się na prawą lub na lewą stronę. Meble wykonane są z wysokiej jakości materiałów, odpornych na wilgoć i zanieczyszczenia, dzięki czemu na długo zachowują połysk i kolor. Drzwi szafek mają klasyczne poręczne uchwyty.

Duże powierzchnie bieli w łazience to modny i nowoczesny sposób aranżacji, ponieważ biel należy do barw neutralnych, którą łatwo łączyć z innymi kolorami i fakturami, np. z drewnem bądź kamieniem na ścianach. Biel optycznie powiększa pomieszczenie.

Kolekcja Aquaform Malibu

Ceny (brutto) kolekcji mebli Aquaform Malibu w zależności od rozmiarów:

  • Szafka podumywalkowa – od 306 do 614 PLN
  • Szafka z lustrem – od 320 do 628 PLN
  • Szafka wysoka – 491 PLN
  • Umywalka – od 97 do 385 PLN

 

Leave a Reply