Trzy nowe kolekcje mebli łazienkowych

Firma CORAM Poland wprowadza trzy nowe kolekcje mebli łazienkowych w marce ANTADO. Linie Qubic, Luxury i Wave Grande to nowoczesne propozycje, w których oprócz ciekawych wzorów frontów mebli, udoskonalono także ich wnętrza.

ANTADO, seria Qubic. Monolityczna bryła w barwie antracytu.

Seria mebli łazienkowych Qubic firmy ANTADO dedykowana jest wnętrzom nowoczesnym, w których liczy się przede wszystkim minimalistyczne wzornictwo i ergonomia. Głównym wyróżnikiem serii Qubic jest głęboka i ozdobna ceramiczna umywalka firmy Sanovit, która idealnie współgra z lakierowanym frontem szafki i korpusem, tworząc monolityczną bryłę. Minimalistyczny design dodatkowo zaakcentowany został przez zastosowanie korytkowego (bezuchwytowego) systemu otwierania szuflad i szafek, zaś zawiasy wyposażono w mechanizm gwarantujący ciche domykanie frontów.

Na szczególną uwagę zasługuje również wnętrze mebli. Wnętrzom szafek nadano kolor jasnoszary, natomiast dno szuflad zostało wykończone płytą dekoracyjną. Zmieniona została także budowa i wyposażenie szuflad. Ich boki zostały podniesione, dzięki czemu widocznie zwiększona została przestrzeń wewnątrz. Dodatkowo, w górnej szufladzie znajdziemy praktyczny organizer  pozwalający utrzymać porządek. Kolekcja składa się z podwieszanej szafki pod umywalkę, regału i umywalki. Elementy te są dostępne w różnych wymiarach, w dwóch wariantach kolorystycznych: w ciepłym odcieniu bieli lub ciemnym antracycie, w całości wykończone na wysoki połysk.

 

ANTADO, seria Qubic

Ceny mebli z serii Qubic:
Szafka pod umywalkę – 1 110 PLN
Regał – ok. 1 120 PLN

ANTADO, seria Luxury. Luksus, który może znaleźć się w każdej łazience

Najnowsza kolekcja marki ANTADO, seria Luxury, została zainspirowana modernizmem. Nowoczesna prostota mebli Luxurysprawia, że kolekcja ta doskonale skomponuje się z każdym wnętrzem. Jak sama nazwa wskazuje: to luksus, który może znaleźć się w każdej łazience. Wyróżniające kolekcję delikatnie zaokrąglone krawędzie frontów doskonale współgrają z obłymi rantami umywalki.

Zarówno korpus, jak i fronty w całości wykonane zostały z lakierowanej płyty MDF. Seria dostępna jest w klasycznych kolorach – bieli i antracycie. Na uwagę zasługuje także wnętrze szafek, wykonane z szarej płyty. Dno szuflad zdobi natomiast płyta dekoracyjna. W wybranych wymiarach mebli, szuflady wyposażono dodatkowo w praktyczny, pozwalający na utrzymanie porządku organizer. W serii można znaleźć różne wymiary szafek pod umywalkę, umywalki i dwudrzwiowe regały. Wykorzystane w kolekcji wysokiej jakości systemy szuflad marki Star oraz zastosowany system cichego domykania sprawiają, że korzystanie z mebli z serii Luxury jest niezwykle przyjemne i bezgłośne. Ponadto dzięki podwyższonym bokom szuflad zyskujemy więcej przestrzeni.

 

ANTADO, seria Luxury

Ceny mebli z serii Luxury:
Szafka pod umywalkę – ok. 1 400 PLN
Regał dwudrzwiowy – ok. 1 580 PLN

ANTADO, seria Wave Grande. Nowa odsłona fali.

Przy projektowaniu serii Wave Grande marki ANTADO wykorzystano motyw fali, który widoczny jest na wszystkich elementach z tej kolekcji i stał się jej charakterystyczną cechą. Nowoczesne wzornictwo w połączeniu z wysokiej jakości wykończeniem, tworzy meble nie tylko stylowe, ale również funkcjonalne. Zastosowany motyw oprócz walorów estetycznych, pełni rolę dekoracyjnego uchwytu do otwierania szafek i szuflad, nadając wnętrzu łazienki elegancki charakter.

Seria składa się z dwóch szafek pod umywalkę oraz jednodrzwiowego regału z dwiema szufladami. Ich fronty wykonane zostały z płyt MDF w wersjach lakierowanej lub matowej (kolekcja Wave Grande Mat). Wszystkie elementy serii wyposażono w amortyzatory domykające szafki i szuflady (system cichego domykania frontów). Wybrane wymiary szuflad posiadają praktyczne organizery, dzięki którym z łatwością można utrzymać porządek. Seria Wave Grande dostępna jest w wersji z połyskiem w kolorystyce chłodnego odcienia bieli i antracytu, natomiast kolekcja Wave Grande Mat – w wersji matowej w dwóch wariantach kolorystycznych: jasnoszarym i antracytowym. Wszystkie kolekcje dostępne są w ofercie firmy CORAM.

 

ANTADO, seria Wave Grande

Ceny mebli z serii Wave Grande:
Szafka pod umywalkę (jedna szuflada) – ok. 730 PLN
Szafka pod umywalkę (dwie szuflady) – ok. 1 180 PLN
Regał – 1 200 PLN

Leave a Reply