Kolekcja łazienkowa w stylu retro

Fokstrotem przez Berlin, walcem przez Londyn i charlestonem przez Paryż – Villeroy & Boch wyruszył w podróż do trzech metropolii złotych lat dwudziestych! Przemierzając najmodniejsze apartamenty, odkrywał trendy z początku XX wieku. Z tej inspiracji powstała kolekcja Hommage. Dzięki niej retro styl wkracza na salony… kąpielowe!

Kolekcja Hommage od Villeroy & Boch

Na ulicach: mocne makijaże, kapelusze, krótkie fryzury, naszyjniki z białych pereł… A we wnętrzach? Szyk, styl i elegancja! By odsłonić kulisy lat dwudziestych minionego wieku, Villeroy & Boch udał się w podróż do trzech światowych metropolii: Berlina, Londynu i Paryża. Z inspiracji ówczesnymi wnętrzami stworzył kolekcję ceramiki sanitarnej i mebli łazienkowych Hommage – w wersji black & white. Jej retro styl czaruje wysmakowaną elegancją i uwodzi subtelnym klimatem! I pokazuje, że retro look niejedno ma imię…

Kolekcja Hommage od Villeroy & Boch

Black & white

Nowa biało-czarna odsłona kolekcji Hommage od Villeroy & Boch zamieni łazienkę w szykowny i stylowy salon kąpielowy – jak sprzed lat! Ceramika sanitarna z eleganckimi reliefami i doskonale dopasowane do niej meble łazienkowe sprawiają wrażenie wnętrza luksusowego, lecz przytulnego i komfortowego. Fronty szafek – dotychczas dostępne w kolorze drewna orzechowego – wykonano w odcieniu White Matt. Ich biel kontrastuje z czernią marmurowych blatów. W skład kolekcji wchodzą szafki boczne i podumywalkowe ze szklanymi drzwiczkami i głębokimi szufladami oraz lustro w drewnianej, białej ramie. Kolekcję uzupełnia ceramika sanitarna – umywalki, misy ustępowe i bidety – pokryta innowacyjnym szkliwem CeramicPlus, które utrudnia osadzanie się nieczystości i ułatwia pielęgnację.

Kolekcja Hommage od Villeroy & Boch

Trzy metropolie – trzy łazienkowe aranżacje w stylu retro

Styl retro odnajdzie się w niejednej konwencji… Może przyjąć formę klasyczną, oczarować błyskiem glamour lub zaskoczyć oryginalnością. Hommage to wyjątkowo uniwersalna i ponadczasowa kolekcja, która sprawdziłaby się w każdej z trzech metropolii początków minionego wieku. Berlin, Londyn czy Paryż? Wybierz miasto, a Villeroy & Boch zadba o resztę! Zwolennicy klasyki mogą zainspirować się wnętrzem w stylu berlińskim: ówczesne łazienki wyposażone były w ozdobne umywalki oraz szafki z marmurowymi blatami, a toaleta stanowiła osobne pomieszczenie. Wielbiciele luksusu i komfortu powinni wzrok skierować na Londyn: w okazałych salonach kąpielowych eksponowano umywalki umieszczane na szafkach lub komodach oraz lustra. A żeby przenieść do własnej łazienki paryski szyk – stwórz klimat intymności i tajemnicy: wnętrze niech ozdabiają duża umywalka, modna, wolnostojąca wanna, a także toaletka – na kosmetyczne skarby.

Kolekcja Hommage od Villeroy & Boch

Meble łazienkowe z kolekcji Hommage od Villeroy & Boch dostępne są także w kolorze drewna orzechowego ze szlachetnym marmurem kararyjskim, a ceramika – w trzech odcieniach bieli: White Alpin, Star White i Pergamon. Hommage – niezależnie od tego, czy za jej pomocą urządzisz wnętrze w wydaniu berlińskim, londyńskim czy paryskim – to prawdziwa ozdoba łazienki w stylu retro!

Kolekcja Hommage od Villeroy & Boch

Leave a Reply