Kompaktowe meble do małej łazienki

Meble łazienkowe MURCIA łączą ciekawe wzornictwo z kompaktową formą dostosowaną do niewielkich łazienek. W serii znajduje się miedzy innymi szafka pod umywalkę 50 cm. Uniwersalna kolorystyka oraz charakterystyczne detale czynią z tych mebli atrakcyjną propozycję dla szerokiego grona odbiorców.

Niewielka powierzchnia to bolączka wielu polskich łazienek, zwłaszcza tych w starym budownictwie. Czy jednak to, że mamy do dyspozycji zaledwie kilka metrów, oznacza, że mamy zrezygnować z estetycznego i funkcjonalnego wyposażenia łazienki? Przeciwnie – właśnie w takich przypadkach warto szczególnie przemyśleć aranżację i wybrać odpowiednie, kompaktowe sprzęty.

Z myślą o takich niewielkich łazienkach powstała seria mebli łazienkowych MURCIA marki Defra. Podwieszane szafki podumywalkowe i słupki mają kompaktowe wymiary, pozwalające zastosować je nawet przy ograniczonym metrażu.

Meble łazienkowe MURCIA

Ale kompaktowość to nie jedyna zaleta szafek łazienkowych MURCIA. Charakterystycznym elementem tej serii są wycięcia w górnej krawędzi frontów spełniające rolę uchwytów. Obok funkcji praktycznej są też po prostu niebanalnym dekoracyjnym detalem o wyjątkowym charakterze.

Meble łazienkowe MURCIA dostępne są w dwóch kolorach: białym i grafitowym. Ta uniwersalna kolorystyka sprawia, że z łatwością można je dopasować do większości łazienkowych wnętrz, zarówno tych bardziej tradycyjnych, jak i nowoczesnych.

W serii MURCIA znajdują się podwieszane szafki pod umywalkę, szafka boczna i górna, słupek oraz lustro w dwóch rozmiarach.

Leave a Reply