Przyciski spłukujące – piękno prostoty

Minimalistyczne, odzwierciedlające współczesne trendy w architekturze, wzornictwo na nowo określa charakter i rolę tradycyjnych elementów armatury łazienkowej. Klasyczne formy i ponadczasowe materiały pozwalają tworzyć projekty, które przeobrażą domową łazienkę w ekskluzywne miejsce relaksu. Stworzone według tej koncepcji innowacyjne przyciski spłukujące TECEsquare ze stali szlachetnej, to propozycja dla wszystkich ceniących sobie wyrafinowaną prostotę i ujmującą elegancję.

Nowoczesny design, regularność kształtu oraz łatwość obsługi przycisków do spłukiwania z serii TECEsquare wykonanych ze stali potwierdza nagroda uzyskana  w jednym z najbardziej znanych na świecie konkursie dla designerów – Red Dot Design. Jakość wzorniczą, wybór materiału, funkcjonalność oraz całokształt koncepcji firmy TECE doceniła również niemiecka Rada ds. Wzornictwa, która wybierając spośród setek zgłoszonych projektów uhonorowała przyciski do spłukiwania TECEsquare nagrodą „Design Plus”. Z uwagi na wyjątkową estetykę, produkt marki TECE został także nominowany do  wyróżnienia w konkursie Designpreis Deutschland. Uznanie ekspertów dla przycisków spłukujących z najnowszej kolekcji TECEsquare potwierdzają także coraz liczniej realizowane projekty, w których są one nieodłącznym elementem wystroju łazienki.

PRZYCISKI TECEsquare – PIĘKNO WYNIKAJĄCE Z PROSTOTY

Łazienka to niezwykle kameralne, intymne miejsce w każdym domu. Dbałość o szczegóły dekoracyjne tego pomieszczenia decyduje o jego ostatecznej atmosferze. Projektanci z firmy TECE świadomi wagi, jaką odgrywa szczegół w udanej aranżacji wnętrza, stworzyli unikatową kolekcję przycisków do spłukiwania TECEsquare ze stali szlachetnej szczotkowanej o wymiarach 240 x 170×2 mm.

Gładka, lśniąca powierzchnia dekoru idealnie komponuje się ze srebrnymi elementami wystroju łazienki, jasnym oświetleniem oraz metalowymi okuciami mebli łazienkowych. Pokryty specjalną, nieścieralną warstwą, zabezpieczającą przez pozostawianiem odcisków palców, przycisk TECEsquare, dzięki specjalnej ramce montażowej, harmonijnie komponuje się z powierzchnią ściany. Jedynym widocznym elementem konstrukcji jest 2 mm płytka ze stali szlachetnej.

W ofercie TECE dostępna jest również wersja tego przycisku wykonana z błyszczącego chromu lub stali w białym odcieniu.

Alternatywą dla zwolenników bardziej klasycznych, choć utrzymanych w nowoczesnej stylistyce aranżacji, są z kolei przyciski TECEsquare o wymiarach 220x 150 x11 mm z elementami piaskowanego szkła. Dyskretna uroda dekoru dobranego indywidualnie do koloru płytek lub ściany potęguje wrażenie elegancji i nowoczesnego szyku. Bogata paleta ciekawych wariantów kolorystycznych umożliwia uzyskanie aż 10 niestandardowych aranżacji, w których barwione szkło łączy się z białym, chromowanym, stalowym, złotym lub czarnym przyciskiem.

TECEsquare ze stali oraz TECEsquare ze szkła pozwalają na realizowanie nieskończenie wielu aranżacji. W zależności od upodobań, przycisk do spłukiwania marki TECE może niezauważalnie wtapiać się w wystrój łazienki lub też widocznie wyróżniać się na tle ściany. Ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia architekta i domowników.

TECE – TECHNOLOGIA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Współczesne trendy architektoniczne akcentują znaczenie spójności i jednorodności projektu. Innowacyjny przycisk spłukujący TECEsquare dostępny w wersji ze stali lub szkła, dzięki niezwykle płaskiej powierzchni i minimalistycznej formie idealnie integruje się z przestrzenią łazienki. W zależności od koncepcji wystroju wnętrza możliwe jest zamontowanie przycisku bezpośrednio na ścianie lub poprzez wkomponowanie w jej powierzchnię.

Co istotne, zakładana w czasie instalacji ramka na płytki pozwala na regulację głębokości montażu. Równie ważnym atutem przycisków marki TECEsquare jest ich łatwa obsługa. Nie bez znaczenie pozostaje kwestia zróżnicowania proponowanych przez markę TECE rozwiązań. W trosce o środowisko i racjonalne użytkowanie wody opracowano dwa warianty spłukiwania – całkowite i oszczędnościowe. Taka funkcja pozwala dostosować ilość użytkowanej wody do realnych potrzeb, a co za tym idzie stanowi przykład bardziej racjonalnego gospodarowania wodą.

Przycisk spłukujące TECEsquare ze szkła
Wymiary: 220x150x 11mm
Cena:

 • Przycisk spłukujące TECEsquare – szkło białe, przyciski białe :  490,00 zł netto
 • Przycisk spłukujące TECEsquare – szkło białe, przyciski stal szlachetna szczotkowana : 650,00 zł netto
 • Przycisk spłukujące TECEsquare – szkło białe, przyciski chrom : 540,00 zł netto
 • Przycisk spłukujące TECEsquare – szkło zielone, przyciski białe : 490,00 zł netto
 • Przycisk spłukujące TECEsquare –  szkło zielone, przyciski stal szlachetna szczotkowana : 650,00 zł netto
 • Przycisk spłukujące TECEsquare  – szkło zielone, przyciski chrom połysk: 540,00 zł netto
 • Przycisk spłukujące TECEsquare –  szkło czarne,  przyciski stal szlachetna szczotkowana: 650,00 zł netto
 • Przycisk spłukujące TECEsquare-  szkło czarne,  przyciski chrom połysk: 540,00 zł netto
 • Przycisk spłukujące TECEsquare-  szkło czarne,  przyciski złote: 950,00 zł netto
 • Przycisk spłukujące TECEsquare-  szkło czarne,  przyciski czarne: 540,00 zł netto

Przycisk spłukujące TECEsquare ze szkła

Przycisk spłukujący TECEsquare ze stali
Wymiary: 240x170x2mm
Cena:

 • Przycisk spłukujący TECEsquare – stal szlachetna szczotkowana : 750,00 zł netto
 • Przycisk spłukujący TECEsquare – chrom połysk : 750,00 zł netto
 • Przycisk spłukujący TECEsquare – biały : 750,00 zł netto

Przycisk spłukujący TECEsquare ze stali


Leave a Reply