Kolorowe i mięciutkie ręczniki dla dzieci

Buzia wymazana lodami, rączki lepiące się od lizaka i czekolady, ślady owoców na brzuszku, zabłocone stopy i piasek we włosach… Mówi się, że brudne dziecko to szczęśliwe dziecko. I tak niewątpliwie jest. Szczególnie widać to teraz, latem. Ale wcześniej czy później trzeba zmyć ślady dobrej zabawy i pysznego jedzenia. Czysty maluch, otulony po kąpieli miękkim ręcznikiem przez troskliwego rodzica, też czuje się szczęśliwy.

Wybierając dziecku ręcznik z ładnym, kolorowym wzorem możemy dodatkowo uprzyjemnić te chwile. Sprawimy także, że stanie się on – obok ulubionej maskotki i kocyka – symbolem beztroskiego dzieciństwa.

fot. Kids Town

PO CZYM POZNAĆ DOBRY RĘCZNIK?

Jest miękki, przyjemny w dotyku i dobrze wchłania wodę. Takie właściwości mają ręczniki bawełniane o gęstym splocie. Idealnie sprawdzają się w domu. Na wyjazdach docenimy lżejsze ręczniki o rzadszym splocie, ponieważ podróżowanie z nimi będzie wygodniejsze. Także dobrze wchłaniają wodę, a na dodatek szybko schną i zajmują niewiele miejsca. Co jest nie do przecenienia w podróżach i na wakacjach. Świetnie sprawdzają się na koloniach, obozach, zielonych szkołach, a także na basenie.

Wybierając ręcznik powinniśmy także odpowiednio dobrać jego wielkość: mniejszy do wycierania rąk, a większy do ciała. Często można je kupić w komplecie. Dla dziecka dodatkową atrakcją będą kolorowe aplikacje z ulubionym motywem.

W ofercie Kids Town można znaleźć ręczniki różnego typu dedykowane dzieciom. Ich dodatkowym atutem są żakardowe wstawki i hafty z barwnymi wzorami przedstawiającymi bajkowe postacie, zwierzątka, motywy roślinne oraz sportowe. Teraz do kupienia w wakacyjnej promocji po bardzo atrakcyjnych cenach.

fot. Kids Town

fot. Kids Town

fot. Kids Town

fot. Kids Town

fot. Kids Town

Leave a Reply