Kolorowe dodatki do łazienki

Kolory! Tylko one potrafią poprawić nastrój, gdy za oknem szaro, buro i ponuro. Właśnie dlatego warto się nimi otaczać zawsze i wszędzie, a już na pewno w łazience, miejscu, w którym wbrew pozorom spędzamy niewiarygodnie dużo czasu!

I nie trzeba zmieniać kafelków czy przemalowywać ścian. Wystarczy zakupić designerskie dodatki, nasycone intensywną czerwienią, pomarańczą, żółcią, różem, zielenią czy turkusem. Tego typu łazienkowe akcesoria nie tylko rozświetlą łazienkę, ale też znacząco poprawią humor! Bo jak nie uśmiechnąć się na widok mydelniczki w kształcie ryby czy korka do umywalki w postaci „ludzika” w pozie przypominającej wołanie o pomoc?

W sklepie internetowym Calvado.pl znajdziecie te i wiele innych zabawnych, kolorowych dodatków, które rozweselą łazienkę. Wśród nich oryginalne papierowe pudełko na chusteczki w kształcie bryły domu, i to w kilku wersjach kolorystycznych. Chusteczki wyciągane przez komin tworzą wrażenie wydobywającego się z niego dymu. Fantastycznygadżet! Uwagę przykuwają też mydelniczka z napisem SOAP, neonowe kosze na śmieci czy skąpane w czerwieni, różu i pomarańczy ręczniki, dzięki którym dobry humor w te szarobure, deszczowe, jesienne dni – GWARANTOWANY!

Calvado.pl

Leave a Reply