Domowe SPA – szklane kabiny ze wzorami

 

Aquaform, czołowy producent wyposażenia łazienek, wprowadza kabiny prysznicowe z nowymi eleganckimi wzorami przypominającymi źdźbła trawy i cegiełki. Wzmocnione bezpieczne i jednocześnie ozdobne szkło kabiny prysznicowej może sprawić, że nasza łazienka będzie oryginalna i urządzona z nutką ekstrawagancji.

Nowe wypełnienia kabin Aquaform to Brick, Ribbon i Wind. Ostatni nawiązuje do bujanych przez wiatr liści i fal morskich oraz trawy. Ribbon do delikatnej wstążki, a – Brick to ułożone jeden na drugim pasy o szerokości cegiełki. Nowe wzory inspirowane są naturą, ale także prostotą i elegancją, jaką każdy może zapewnić sobie teraz w swojej łazience. Co ważne, wzory kabin nie są malowane, a trawione kwasem, dzięki czemu nie ma obawy, że ulegną zniszczeniu bądź wytarciu.

Dodatkowo drzwi kabin Aquaform wykonane są z grubego bezpiecznego szkła i zakończone są listwami magnetycznymi, co ułatwia zamykanie.

DOMOWE SPA – KABINA HAVANA Z WYPEŁNIENIEM RIBBON

Kabina półokrągła z rozsuwanymi drzwiami zakończonymi listwami magnetycznymi, które ułatwiają zamykanie i zapobiega rozpryskiwaniu się wody poza kabinę. Wypełnienie szkłem o wzorze Ribbon, nawiązuje do tańczącej delikatnej wstążki. Kabina dodaje uroku łazience i idealnie wpisuje się w klimat domowego SPA. Będzie dostępna w sklepach już od sierpnia br.

  • Kabina ma wypinane rolki łożyskowe, profile komorowe i profil w kształcie litery U.
  • Wysokość kabiny to 185 cm, grubość szkła wynosi 4 mm, jest dostępna w rozmiarach 80 i 90 cm.
  • Cena: od 1536 zł brutto.

Kabina HAVANA, fot. Aquaform

W ZGODZIE Z NATURĄ – KABINA PUENTA Z WYPEŁNIENIEM WIND

Jest to kabina jednodrzwiowa wypełniona szkłem o nowym wzorze – Wind. Po środku kabiny, na drzwiach umieszczony został wzór nawiązujący do muskanego wiatrem źdźbła trawy. Wzór przechylony jest na prawą lub lewą stronę, w zależności od montażu drzwi. 

  • Kabina prysznicowa Puenta Wind jest półokrągła, wykonana z bezpiecznego szkła, zawiera uszczelki elastomerowe, listwy magnetyczne i profile komorowe.
  • Wysokość kabiny to 200 cm, grubość szkła wynosi 6 mm, dostępna w rozmiarach 80 i 90 cm.
  • Cena: od 1536 zł brutto.

Kabina PUENA, fot. Aquaform

PONADCZASOWY MINIMALIZM – KABINA LAZURO Z WYPEŁNIENIEM BRICK

Kabina Lazuro wypełniona szkłem bezpiecznym o wzorze Brick dostępna jest tylko w wersji półokrągłej.  Nowość w ofercie Aquaform – wypełnienie Brick – to poziome cegiełki. Ten prosty i elegancki wzór idealnie pasuje do łazienek opartych na minimalistycznych formach i kształtach.

Kabina prysznicowa Lazuro pokryta jest powłoką DP active, czyli powłoką polimerową, która zapobiega powstawaniu osadów powstałych z wody i mydła, ułatwia czyszczenie kabiny. Powłoka DP active nakładana jest na szybę od wewnątrz, natomiast wzór jest trawiony na szkle od strony zewnętrznej.

  • Kabina Lazuro Wind ma także listwy magnetyczne, profile komorowe i wypinane rolki łożyskowane podwójne.
  • Grubość szkła to 4-5 mm, wysokość kabiny wynosi 185 cm i dostępna jest w rozmiarach 80 i 90 cm.
  • Cena: od 1659 zł brutto.

Kabina LAZURO, fot. Aquaform

Leave a Reply