Nowoczesne i odważne meble łazienkowe nagrodzone

Jury złożone z ekspertów branży oraz czytelnicy magazynu „Dobre Wnętrze” po raz drugi przyznali tytuł „Design dla Konesera” dla wyróżniających się na rynku produktów. Podczas uroczystej gali 5 grudnia w Warszawie podwójny sukces świętowała firma Laufen, której meble łazienkowe z kolekcji Kartell by Laufen zwyciężyły w głosowaniu profesjonalistów oraz konsumentów.

Taka zgodność nie zdarza się często, ale tym razem nie było najmniejszych wątpliwości. Meble łazienkowe Kartell by Laufen zyskały uznanie ekspertów oraz konsumentów, potwierdzając tym samym, że nowatorskie i odważne połączenia to klucz do sukcesu w branży.

Celem konkursu „Design dla Konesera. Piękno, Innowacja i Prestiż” jest promowanie debiutujących na rynku przedmiotów odznaczających się najlepszym wzornictwem. Jego organizator, magazyn „Dobre Wnętrze” już po raz drugi zaprosił ekspertów oraz swoich czytelników do poszukiwania inspirujących rozwiązań, które prezentując się zjawiskowo, jednocześnie podnoszą jakość codziennego życia.

Tegoroczny zwycięzca – kolekcja Kartell by Laufen powstała z potrzeby piękna, jako odpowiedź na trend integracji łazienki z pozostałymi częściami domu. To seria wyznaczająca nową jakość oraz design produktów wyposażenia łazienek i jednocześnie wielkie wyzwanie dla konkurencji. Dyrektorami artystycznymi przedsięwzięcia jest para włoskich designerów Ludovica i Roberto Palomba znana ze współpracy z marką Laufen.

Kolekcja Kartell by Laufen

Leave a Reply